Evolve Park Hotel

Kıbrıs şahane Akdeniz manzarası, plajları ve sıcak iklimiyle her yaştan kişiler için ideal bir tatil merkezidir. Turizmde önemli bir yere sahip olan Kıbrıs, tarih ve kültürle yoğrulmuş bir zenginliğe sahiptir.

En önemli tatil bölgeleri Girne, Lefkoşa ve Gazimağusa’dır. Otellerin yoğunlukla bulunduğu bu bölgeler tatilciler için popüler yerlerdir. Bu yerler arasında bulunan oteller hem lüks hem de konforu bir arada bulundurdukları için tercih edilmektedir.

Oteller kategorisi içerisinde Gaziamağusa bölgesinde bulunan Evolve Park Hotel konforlu bir tatilin anahtarıdır. Şehir merkezindeki konumu sayesinde dilediğiniz her yere ulaşım kolaylığı sağlamaktadır.

Evolve Park Hotel

Evolve Park Hotel Hizmetleri

Evolve Park Hotel her türlü ihtiyaca yönelik hizmetleriyle sınırsız bir tatil imkanı sunmaktadır. Bu hizmetler arasında fitness salonu, masaj ve spa, kapalı ve ısıtmalı yüzme havuzu, market, çamaşırhane, kafe ve restoran bulunmaktadır. Evolve Park Hotel’i diğer otellerden ayıran bir diğer özelliği ise odalarında kendi yemeklerinizi hazırlayabileceğiniz tam donanımlı bir mutfağının olmasıdır.

Evolve Park Hotel - restoran

Otel hem tatil için gelen hem de iş için Gazimağusa’da bulunan ziyaretçilere son derece uygun olup, spor salonu, telefon fax hizmeti, kablosuz internet bağlantısı gibi hizmetler de vermektedir.

Evolve Park Hotel ile Havuz Keyfi

Evolve Park Hotel ısıtmalı kapalı yüzme havuzlarıyla her mevsim hizmet vermektedir. Kapalı yüzme havuzları hem karma hem de kadın ve erkek için ayrıdır. Ayrıca çocuklu misafirlere özel çocuk havuzu da bulunmaktadır. Bu havuzların sıcaklıkları uluslararası kuruluşların belirlediği su sıcaklık değerlerine göre çocuklar ve yetişkinler için ayrı ayrı olarak her saat ayarlanmaktadır.

Evolve Park Hotel - havuz

Evolve Park Hotel’in Konforlu Odaları

Evolve Park bünyesinde bulunan odalarda 100 adet çift kişilik, 50 adet tek kişilik oda bulunmaktadır. Oda hizmeti konusunda 24 saat açık bar hizmetleri ile her odaya has bir oda yardımcısı bulunmaktadır. Bu yardımcı vasıtası ile tüm işlerinizi vakit kaybetmeden yapabilirsiniz. Evolve Park Hotel çevresinde bulunan ATM ve hastaneler sayesinde olası acil durumlarda en güvenli ve memnun edici hizmeti sunmaktadır. Odalarda;

  • 24 saat sıcak duş
  • Led TV
  • Mini bar
  • Tam donanımlı mutfak
  • Merkezi ısıtma ve soğutma
  • Bazalı yataklar
  • Uydu sistemleri ve kablosuz internet gibi hizmetler standart olarak müşterilere sunulmaktadır. 

Evolve Park Hotel - oda

Bir otelden beklediğiniz her hizmet otelin bünyesinde mevcuttur. Daha verimli ve daha eğlenceli bir tatil geçirmek istiyorsanız siz de Evolve Park Hotel’i tercih edebilirsiniz. Kıbrıs’ın incisi ve gözdesi durumunda olan otel her zaman tatilciler tarafından ilk sırada gelir.

Cevap bırakın