Kıbrıs’ta Eğlence Hayatı

Kıbrıs deniz, kum ve güneşiyle olduğu kadar gece hayatı ile de ünlü. Öyle ki özellikle ülkemizden birçok kişi Kıbrıs’a yalnızca dillere destan gece hayatı için gidiyor. Kıbrıs’ın tatil kadar eğlence için de tercih edilmesinde gecelerinin çok renkli olmasının yanı sıra ülkemizle kıyaslandığında çok daha makul fiyatlı olmasının da büyük rolü var. Kıbrıs’ta eğlence hayatı daha çok kulüplerde yaşanıyor. Adanın hemen her köşesinde çılgınca eğlenebileceğiniz bir kulüp bulma şansına sahipsiniz.

Canlı dans şovları Kıbrıs gecelerinin vazgeçilmezi

Kıbrıs’ta bulunan gece kulüplerinin vazgeçilmezlerinden biri canlı dans şovları. Adanın ünlü kulüplerinin birçoğunda dansçıların sunduğu şovlar büyük ilgi çekiyor. Alkol fiyatı ülkemizden çok daha düşük olan Kıbrıs’ta bu sayede bu kulüplerde muhteşem eğlencelerin tadına çok daha makul bütçelerle varabilmenin mümkün olduğunu da ekleyelim.

Pub keyfi

Adanın gece hayatında publar da çok popüler. Özellikle erken saatlerde publara gidebilir ve sakin ama keyifli bir ortamda zaman geçirebilirsiniz. Kıbrıs’ta genellikle önce publara gidilip bir şeyler içip ilerleyen saatlerdeyse sabahın ilk ışıklarına dek açık olan kulüplere gidiliyor. Yani siz de geceye publarda erken bir başlangıç yapıp sonra da bir kulübe giderek çılgınca eğlenebilirsiniz.

Bunların yanı sıra Kıbrıs’ta gündüz eğlenmek de mümkün tabi ki. Adanın farklı yerlerinde gündüzleri hem denize girip hem de müzikle coşabileceğiniz beach club tarzı mekanlar var. Özellikle Kıbrıs’ın en önemli tatil şehirleri olan Girne ve Gazimağusa’da bulunan beach clubler çok popülerler. Buralarda sabahın erken saatlerinden geceye dek süren partilere katılabilirsiniz. Kısacası Kıbrıs’ta eğlence günün her saatinde sürüyor ve her zevke uygun eğlence mekanları bulunuyor.  Yazımızı bitirirken adanın kış aylarında da yaz kadar eğlenceli olduğunu da ekleyelim.

Cevap bırakın