Oasis Hotel Girne

Kıbrıs Girne’de doğa ile iç içe olan Oasis Hotel size şehrin gürültüsünden uzak, dağın mistik kokusunu içinize çekeceğiniz bir atmosferde tatil yapma imkanı sunmaktadır. Girne merkeze 2 km, Ercan Havalimanına ise 35 km mesafede bulunması sayesinde Girne’nin her bir köşesini keşfedebilir, sevdiklerinizle keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

oasis hotel girne

Oasis Hotel Girne Restoran Hizmetleri

Oda kahvaltı ve yarım pansiyon olarak hizmet veren Oasis Hotel,açık büfe sabah kahvaltısı ve set menü akşam yemeği ile tadına doyamayacağınız bir tatilin kapılarını aralıyor. Oda kahvaltı; otel de kahvaltı dışında tüm yiyeceklerin ücretli olduğu anlamına gelir. Eğer otelin bu konseptinden yararlanacaksanız yiyecek konusunda sadece kahvaltı ücretsiz olarak verilmektedir. Yarım pansiyon da ise sabah kahvaltısı ve akşam yemeği ücretsiz olarak sunulmaktadır. Yarım pansiyon konsepti en çok tercih edilen ve en avantajlı olan hizmettir. Ayrıca kapalı ve açık restoran ile unutamayacağınız lezzetler tadabilirsiniz.

oasis hotel restoran

Oasis Hotel Girne Olanakları

Odalar üç yetişkin ya da iki yetişkin ve bir çocuk alacak şekilde dizayn edilmiştir. 22 adet standart ve 8 adet bungalov odası bulunan otelde ihtiyacınız olabilecek her şey mevcuttur. Otelde aynı zamdan bir adet açık havuz, bir adet açık ve kapalı restoran ve otopark da bulunmaktadır. Denize bir plajı olmayan otelin açık havuzu bu açığı en iyi şekilde kapatmaktadır. Havuzun eşsiz bir doğa ile iç içe olması size denizi aratmayacaktır. Oasis Hotel denizden vazgeçemeyenler için Girne’nin en güzel plajlarına kolay ulaşım imkanı da sağlamaktadır.

Cevap bırakın