Oscar Resort Hotel

Oscar Resort Hotel insanların tatilde seçebilecekleri en iyi otellerdendir. Kıbrıs Girne’de bulunan ve merkeze 1.5 km uzakta olan otel dört yıldızlı olmasıyla Kıbrıs’ta tatil yapmaya karar veren herkesin kalmak istediği bir otel ve tatil köyüdür. Otel ulaşım açısından merkezi konumdadır. Ayrıca müşterilerine sunduğu servis imkanları ile ulaşım sıkıntısını ortadan kaldırmaktadır. Spa ve wellness hizmetinin yanında sunduğu sauna, buhar odası, hamam ve masaj hizmetiyle günün yorgunluğunu üzerinizden atabilirsiniz. Berrak suyu ile inci gibi plajının yanında dalgalı havuz, açık havuz ve kapalı havuzu sayesinde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Ayrıca siz yüzerken çocuklarınız çocuk oyun alanında eğitmenler gözetiminde güvenli bir şekilde keyifli dakikalar geçirecektir. Güler yüzlü personeli ile sunduğu kaliteli hizmetin yanında uygun fiyat politikası ile unutulmaz tatil anılarınız olacaktır.

Oscar Resort Hotel - havuz

Oscar Resort Hotel Odaları

Oscar Resort Hotel hizmet verdiği odalar ile her kesime hitap etmektedir. Özellikle havuz başı aile odaları ile ailelerin vazgeçilmezi olacak. Havuzun etrafında konumlanan odalar geniş ve ferah olmasının yanında evde ihtiyacınız olacak her şeye sahiptir. Geniş aileler düşünülerek tasarlanan odalar sahil ve havuz manzaralıdır. Bunun dışında deniz manzaralı ve kara manzaralı otel odaları, suite oda, kral dairesi, dubleks oda, studio oda ve havuz başı suite oda olmak üzere sekiz farklı oda bulunmaktadır. Her oda ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde dizayn edilmiştir. Birçok hizmetin ücretsiz olduğu odalarda ücretli hizmetler de bulunmaktadır.

Oscar Resort Hotel - oda

Oscar Resort Hotel ve Sunduğu Olanaklar

Yarım pansiyon konseptiyle hizmet veren Oscar Resort Hotel açık büfe kahvaltısı ve açık büfe akşam yemeklerinde usta açıların elleriyle hazırlanan farklı tatlar ve lezzetlerle sizi buluşturmaktadır. Farklı yemek kültürlerinin ve lezzetlerinin bir arada olduğu restoranlar ile nezih bir ortamda yemek yemenin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Her damak tadına uygun yemekler en kaliteli ürünlerle hazırlanıp servis edilmektedir. Bunun dışında otelin odalarının güzel manzaralı ve denizi görmesi insanların daha çok bu oteli tercih etmesini sağlamaktadır. Bunun dışında içerisinde bulundurduğu sauna ile müşterilerinin bu yerlerde hem zaman geçirip hem de rahatlamalarını sağlamaktadır. Saunanın yanında ise masaj imkanı ile misafirlerin vücut ağrılarının eksilmesi sağlanmaktadır. Casino eğlencesini de sizlere sunan Oscar Resort Hotel güler yüzlü çalışanları ile misafirlerin ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemekte ve bunu başarılı bir şekilde yapmaktadır. İnsanlar diğer insanlardan aldıkları bilgilerle bu oteli tercih etmelerinde en büyük etkendir.

Cevap bırakın