Reymel Hotel Kyrenia

Her zaman güler yüzlü ve yardımsever personeli ile Girne şehir merkezinin ortasında bulunan Reymel Hotel Kyrenia müşterilerine yardımcı olmaktadır. Otel Girne limanında yer almasından dolayı tercih edilebilirliği de yüksektir. Girne’nin güzelliklerini keşfetmek isteyen kişiler için rehber eşliğinde tarihi ve turistik gezi imkanları da bulunmaktadır.

Reymel Hotel Kyrenia - girne limanı

Reymel Hotel Kyrenia Otel Hizmetleri

24 saat açık resepsiyonu ile müşterilerine sınırsız ve ücretsiz wifi hizmeti sunan otel ücretsiz çay ve kahve ikramı da sunmaktadır. Ücretsiz olarak otopark hizmeti bulunması müşterilerin ve kalabalık ailelerin rahatlıkla tercih etmesini sağlamaktadır. Reymel Hotel Kyrenia tarihi kilise ve şehir manzarasını müşterilerine sunmaktadır. Bunların dışında yat limanı, deniz, dağ ve Girne kalesinin manzarasına müşterileri ortak etmektedir. Odalarda yapılan günlük temizlik hizmeti müşterilerin kendilerini evlerinde hissedecekleri hijyen dolu bir ortama dönmesini sağlamaktadır. Bu şekilde müşterilere sunulan odalar gönül rahatlığı ile tercih edilmektedir. Odalar içerisinde ise uydu sistemi bağlı bulunan TV, klima, buzdolabı, gardırop, elbise askısı, terlik, havlu ücretsiz su, yorgan ve mini bar bulunmaktadır. Elektrikli su ısıtıcısı da odalarda çay, kahve meşrubat keyfi yapmak isteyenlere sunulmuştur. Banyo da ise saç kurutma makinesi, şampuan, sabun, havlu ve lif ürünleri bulunmaktadır. Oda seçenekleri sayesinde müşteriler istedikleri odaları tercih edebilmektedirler. Odalar ise gezginler için oteli kullanan müşterilere ekonomik, iş seyahati için kullananlara standart ve aileler için ise geniş odalar bulunmaktadır. Market alışverişi yapmak isteyen müşteriler için yakında market hizmeti, paket servis ve pazar vardır.

Reymel Hotel Kyrenia - oda

Reymel Hotel Kyrenia Konumu ve Ulaşım

Reymel Hotel Kyrenia Ercan havalimanına 43, Larnaka havalimanına 58 km uzaklıkta bulunmaktadır. Meşhur Girne kalesine 300 metre uzaklıkta bulunan otel müşteriler ve özellikle turistler tarafından büyük bir memnuniyetle tercih edilmektedir. Merkezi konumda olması kolaylık sağlaması açısından çok önemlidir. Can sıkıntısını unutacağınız bir tatil için hem şehir merkezinin canlılığı bir o kadar da sakinliğini iç içe yaşayabileceğiniz tatil fırsatı olmaktadır.

Girne kalesi, İkon müzesi ve bunlar gibi birçok tarihi ve turistik geziler yapabileceğiniz bunların yanında rehber hizmetinden yararlanabileceğiniz otel için gelmeden önce adınıza yapacağınız rezervasyon sayesinde otoparkta araç yeriniz ve odanız temin edilmektedir.

Cevap bırakın