Tatilde Bikini Mi Yoksa Mayo Mu Giymek Gerekir?

Tatil hayali kuran bayanlar için tatilde güzel görünmek son derece önemlidir. Plajlardaki en güzel ve çekici kadınlar tek parça mayoları ya da şık bir bikini modelini tercih ediyorlar. Bazı şeyleri dikkat çekmek amaçlı gözler önüne sermiyorlar. Tek parça mayolar inanılmaz bir göğüs dekoltesine sahip olabilmektedir. Ancak amacımızın dengeli ve şık bir görüntü yakalamak olduğunu unutmayın. Bunun için bikini tercihi de ön plana çıkabilir.

Yüzmeyi çok seviyorsanız kesinlikle omuzları derin kesim, rahat ve esnek kumaşa sahip bir mayo bulmaya özen gösterin. Özellikle balayı tatiline çıkan bayanlar bu dönemde çekici olmak için elinden geleni yapıyor.

 

Küçük Göğüsler

Küçük, narin ve güzel göğüslerin hakkını vermek gerekir ve bunun için de mutlaka hanımların destekli ya da yarım sutyen şeklindeki bikinileri tercih etmeleri gerekir. Omuzlarından askıları ayarlanan bikiniler göğüslerinizin daha dolgun ve dik görünmesini sağlayacaktır. Küçük göğüslüler geniş ve bedene oturmayan bikini üstlerinden kaçınması gerekir. Mümkünse bikini ustu ve altını farklı renk ve desenlerde kullanmalıdır.

Büyük Göğüsler

Büyük göğüslü kadınların biraz desteğe ihtiyacı olabilir. Telli bikiniler bu konuda hem işinize çok yarayacak, hem de kusursuz görünmenizi sağlayacaktır. Boyundan bağlamalı  bikinilerde iyi bir seçimdir. Ayrıca harika bir dekolte sunacaktır.

Tek parça mayolar tercih ediyorsanız, yumuşak, destekli olanlarda kumsalda harika görünmenizi sağlayacaktır.

 

Uzun Beden

Elbiseler giydiğinizde üzerinizden harika bir şekilde dökülüyor ve bacaklarınız sonsuza uzanırcasına devam mı ediyor?  Ancak sahilde fasulye sırığı gibi görünmek istemiyor musunuz? O zaman kalça ve göğüs bölgesi de kullanacağımız aksesuarlarla bu görüntüyü güzelleştirebilirsiniz.

Eğer bikini giymek istiyorsanız şortlu ya da etekli bikini altları doğru seçim olacaktır.

İnce Bel

Eğer fazla kıvrıma sahip değilseniz, kalçalarınızı ortaya çıkaran kesimleri tercih etmelisiniz. Böylece de hatlarınızı daha belirgin hale getirmiş olursunuz. Bikiniler ise sizin için ideal olup saç bandı modelleri ve koyu renkleri tercih etmeniz gerekir.

İster yurt içi tatil olsun isterse de Kıbrıs ve yurt dışı tatil olsun bayanlar daima güzel görünmek ister. Bu nedenle vücut yapısına uygun en ideal bikini ve mayoyu tercih etmektedir. Siz de vücut yapınıza uygun bikini ve mayoları tercih edebilirsiniz.

 

Cevap bırakın